Z wizytą w Szwajcarii

Szwajcarskie czekoladki, sery, zegarki to tylko jedne z wielu powodów, dla których warto odwiedzić ten kraj. Szwajcaria nie jest jeszcze tak bardzo popularna, jak inne kraje europejskie. Z pewnością warto to zmienić, ponieważ kraj ten jest po prostu piękny.

Co więcej, wycieczka do Szwajcarii może odbyć się o każdej porze roku. Z pewnością warto udać się do jednych z największych miast. Głównym celem wielu turystów jest Zurych, jednak nie należy zapominać o Genewie.

To właśnie w tym mieście możemy zobaczyć jedną z największych, a zarazem najbardziej znanych fontann. Genewa to również miasto jubilerów, więc możemy nabyć tu wyjątkową biżuterię. Jeżeli zależy nam na malowniczych widokach, naszym celem będzie Lucerna.

W Szwajcarii obowiązuje język francuski, niemiecki. Z wieloma mieszkańcami bez problemy porozumiemy się także w języku angielskim. Jeśli wybieramy się do tego kraju samochodem, bezwzględnie musimy przestrzegać przepisów drogowych.

Przekroczenie prędkości będzie skutkowało bardzo wysokim mandatem.